Görüş Bildir

YGS öncesi ’Yerim seni YGS’ pastalı motivasyon

Anasayfa » egitim »
2017-03-10 19:30:32 Tarihinde eklendi

TEKİRDAĞ'IN ÇERKEZKÖY İLÇESİNDE BULUNAN KIZILPINAR ANADOLU LİSESİ'NDE HAFTA SONU YAPILACAK OLAN YÜKSEK ÖĞRETİME GEÇİŞ SINAVI (YGS) ÖNCESİ OKUL ÖĞRETMENLERİ HAZIRLADIKLARI SÜRPRİZ VİDEO İLE ÖĞRENCİLERE MORAL VERDİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
YGS öncesi ’Yerim seni YGS’ pastalı motivasyon
Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde bulunan Kızılpınar Anadolu Lisesi’nde hafta sonu yapılacak olan Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) öncesi okul öğretmenleri hazırladıkları sürpriz video ile öğrencilere moral verdi.
Okuldaki kantin görevlisinden, okul bekçisine ve öğretmenine kadar herkes sınava girecek öğrencilere destek verirken, okul bahçesinde düzenlenen moral etkinliğinde ‘Yerim Seni YGS’ yazılı pasta kesildi.
Kızılpınar Anadolu Lisesi öğretmenleri, YGS sınavına girecek öğrencilerine moral aşıladı. Kızılpınar Anadolu Lisesi Rehberlik Öğretmeni Bahriye Varatlı tarafından organize edilen programda tüm okul öğretmenleri YGS sınavına girecek öğrencilere stres yapmamaları ve başarılı olacaklarına inandıklarını söyleyen kısa bir video gösterimi hazırladı. Öğrenciler kendileri için hazırlanan videoyu okulda bulunan televizyon ekranında görünce çok mutlu oldular.
Sürpriz videonun izletilmesinin ardından okul öğretmenleri tarafından hazırlanan ‘Yerim Seni YGS’ yazılı yaş pasta kesilerek afiyetle yendi. Okul Müdürü Erkan Demir, öğrencileri sınavda sakin olmaları konusunda uyardı ve tüm öğrencilerinin YGS sınavından başarılı bir sonuç alacaklarına inandığını söyledi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri