Görüş Bildir

Çocuklar Rus ekibi Red-Blue ile eğlenceli anlar yaşadı

Anasayfa » kultur_sanat »
2017-03-20 16:19:18 Tarihinde eklendi

BİLEİCK TİYATRO

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Çocuklar Rus ekibi Red-Blue ile eğlenceli anlar yaşadı
Bilecik’te Dünya Tiyatrolar Günü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen etkinlik ile çocuklar, Türkiye’de ilk defa Rus ekibi Red Blue ekibi ile buluştu.
Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen gösteride çocuklar gönüllerince eğlendi. Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü koordinasyonunda gerçekleştirilen gösterilerde çocuklar, aktiviteyi izlemenin yanı sıra etkinliğin bir parçası olma şansını yakaladı. Sahnelen showlarla çocukların adeta büyülendiği gösterilerde balon show, köpek show ve jimnastik gösterileri yapıldı.
“Her hafta Pazar günleri çocuklarımıza ücretsiz olarak sunduğumuz tiyatro oyunları var”
Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik Belediyesi tarafından Dünya Tiyatrolar Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlik hakkında yaptığı açıklamada; ’’Bilecik Belediyesi olarak, şu ana kadar çocuklarımız için güzel çalışmalar yapmış olmaktan ve çocuklarımızın yüzlerini bir kez daha gülümsetmiş olmaktan dolayı çok mutluyuz. Her hafta Pazar günleri çocuklarımıza ücretsiz olarak sunduğumuz tiyatro oyunu, Rusya’dan ülkemize Red Blue ekibi oldu. Gösteri ve müzik showları ile çocuklarımızın gönüllerini fetheden ekibe performansları dolayısıyla teşekkür ediyorum. Bilecik Belediyesi olarak, Dünya Tiyatrolar Günü dolayısıyla düzenlediğimiz etkinlikler önümüzdeki hafta sahne alacak güzel oyunlarla devam edecek. Bütün çocuklarımızı bekliyoruz’’ ifadelerini kullandı.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri