Görüş Bildir

CHP’li İnce: "Onlar cumhuriyete bizim gözümüzden bakamazlar"

Anasayfa » politika »
2017-03-19 17:22:34 Tarihinde eklendi

CHP YALOVA MİLLETVEKİLİ MUHARREM İNCE, REFERANDUM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA ANKARA'NIN GÖLBAŞI İLÇESİNDEN HALKA SESLENDİ. MUHARREM İNCE, GÖLBAŞILILARA SANDIKTA NEDEN ‘HAYIR’ OYU VERMELERİ GEREKTİĞİNİ ANLATTI.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
CHP’li İnce: "Onlar cumhuriyete bizim gözümüzden bakamazlar"
CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, referandum çalışmaları kapsamında Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde halka seslendi. İnce, "Onlar cumhuriyete bizim gözümüzden bakamazlar" diyerek ’hayır’ için destek istedi.
CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, referandum çalışmaları kapsamında Gölbaşı’nda miting düzenledi. "Onlar cumhuriyete, demokrasiye bizim gözümüzden bakmayabilirler” diyen İnce, “Önemli olan Leyla’ya Mecnun’un gözü ile bakabilmektir. Önemli olan cumhuriyete o sevda ile bakabilmektir. Ben bunu sizlerde görebiliyorum" şeklinde konuştu. Referanduma değinen İnce, “Kabine girdiğin zaman iki renk olacak. Biri beyaz, diğeri kahverengi. Beyazın yanına geldiğinde şöyle düşüneceksin; ‘Eyvah demokrasi gidiyor, demokrasiye kefen giydiriyorlar’ diyeceksin. Hemen geçeceksin kahverenginin yanına, bereketli Gölbaşı toprakları gelir. Bas kahverengiye bas” dedi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri