Görüş Bildir

Sağlıklı tatilin adresi Bolu

Anasayfa » saglik »
2017-03-15 15:36:28 Tarihinde eklendi

ORU SAĞLIK GRUBU YÖNETİM KURULU BAŞKANI PROF. DR. HASAN BİRİ, OTEL HAKKINDA BİLGİ VERDİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Sağlıklı tatilin adresi Bolu
Ankara’da sağlık ve eğitim hizmeti veren Koru Sağlık Grubu 2016 yılında turizm sektörüne de girdi.
Bolu’da daha önceden hizmet veren Koru Otel’i bünyesine katan grup artık burada sağlık turizmine yönelik hizmet verecek.
Koru Pelit Spa&Wellnes Hotel adıyla hizmet vermeye devam edecek olan otelde, sağlık turizminin yanı sıra geriatrik hizmetler ve sporcu sağlığı merkezleri gibi yeni uygulamalara da yer verilecek.
Otel hakkında bilgi veren Koru Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Hasan Biri, “Türkiye tarihinin yakın dönemine tanıklık eden birçok ünlü sanatçı ve politikacıyı ağırlamış olan Bolu Yeşildağ köyü mevkiinde bulunan Koru Otel, Koru Grup vizyonuyla 2017 yılında yeni yüzüyle hizmet vermeye devam edecektir.” dedi.
Otelin alımının 1 yıl geri ödemesiz uzun vadeli kredi finansmanı ile yapıldığını ifade eden Prof. Dr. Hasan Biri, “Koru Pelit Spa&Wellness Hotel ismiyle hizmet vermeye devam edecek olan otelimiz yeni yapılacak kongre merkezi ve spa havuz alanlarıyla ulusal ve uluslararası kongre ile toplantıların merkezi olmaya adaydır. Bu bağlamda grubumuz ‘Yeni Türkiye’nin inşaasına katkı vermek adına büyümesini sürdürecektir.” şeklinde konuştu.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri