Görüş Bildir

Live İncek Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Anasayfa » yasam »
2017-03-08 01:43:32 Tarihinde eklendi

Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı’nda hizmet veren Liva İncek bulunduğu bölenin en popüler mekanları arasında yer alıyor.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Live İncek Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı'nda hizmet veren Liva İncek bulunduğu bölenin en popüler mekanları arasında yer alıyor. Bu popülerliğini üstün Liva kalitesine ve oldukça merkezi konumuna borçlu olan Liva tüm toplantı, buluşma, organizasyon ve kutlamalar için uygun bir ortam sunuyor. Sabahın erken saatlerinde servise başlayan gece geç saatlere kadar hem masa hem de paket servisini başarılı bir şekilde sürdüren Liva İncek her lezzeti ile gözde mekanlar arasında yer alıyor.

 

Liva İncek'in Farkı Her Zaman Kendini Gösteriyor

 

Kahvaltısından yaptığı canlı müzik organizasyonlarına kadar her anında beğeni toplamayı başaran Liva, müşterilerinden her zaman övgü dolu geri dönüşler alıyor. En ufak eleştiriyi bile enine boyuna değerlendiren ve kendini geliştiren yapısı ile sürekli memnuniyet sağlayan Liva'nın lezzetleri kadar vizyonu da beğeni topluyor. Pastacılık ve fırıncılık alanında vazgeçilmez tarifler ile eşsiz lezzetler sunan Liva, kendini yeni dünyaya başarılı bir şekilde entegre ediyor. Liva İncek'in sahip olduğu kapsamlı menü mekana gelen herkesin anına ve damak zevkine uygun bir lezzet bulmasını sağlıyor. Kahvaltılık, atıştırmalık, deniz ürünleri, kırmızı ve beyaz et, makarna, mantı gibi lezzetlerin yanında elbette Liva'nın vazgeçilmezleri olan yaş pastalar, dilim pastalar, sütlü, şerbetli ve meyveli tatlılar yer alıyor. Liva'nın eşsiz tatlılarının yeni nesil yemekleri ile bir arada olduğu menü tüm Ankaralıların beğenisini topluyor.

 

Liva İncek'in En Beğenilen Lezzetleri

 

Liva'nın İncek şubesinin öne çıkan lezzetleri arasında kıymalı karaköy böreği, mercimek çorbası, cheeseburger, liva burger ve meyveli waffle gibi lezzetler yer alıyor. Liva restoran menüsü ile pastacılık ile yaptığı ününü daha da büyütmeyi hedefliyor. Müşterilerin özellikle altını çizdiği form kahvaltı özellikle sabah sporu sonrasında keyifli ama hafif bir kahvaltı istediklerinde talep görüyor. Mekanın ferah ve sessiz olması günün her saatinde herkesin uğrak noktası haline gelmesini sağlıyor. Sohbet etmek ya da büyük bir organizasyon düzenlemek için tercih edilebilen mekanda her çeşit yemek sunumunun yapılması tercih edilmesinde etkili oluyor. Bu yüzden Liva pastacılık alanında ünlenmiş olsa da restoran yemekleri de en beğenilenler listesine girmeyi başarıyor. Pastacılık başarısının restoranı için de sürdürmek isteyen Liva'nın İncek şubesinde parfe, cheesecake ve malaga en çok rağbet göre tatlılar arasında yer alıyor.

 

Liva hem masa hem paket servisi ile Ankara'nın en çok tercih edilen işletmeleri arasında yer almak için kendini yeniliyor. Pastaları, tatlıları ve özel tarifleri ile uzun yıllardır dikkat çeken deneyimini farklı alanlara aktarmaya çalışan Liva her lezzeti hakkını vererek sunmayı başarıyor. İnsanların tatlı sohbetlerinin vazgeçilmezi olan Liva'nın bugün farklı farklı lezzetleri bir araya getiriyor. Bu hizmetinin olmasından dolayı görmüş olduğu talep karşısında takındığı memnuniyet odaklı tavır Liva'yı ve şubelerini en çok tercih edilen mekanlar arasına sokuyor.

Kaynak:
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler
prefabrik