Görüş Bildir

Ahmet Bayram gençlere kök söktürdü

Anasayfa » yerel »
2017-03-06 09:48:06 Tarihinde eklendi

İLERLEYEN YAŞINA RAĞMEN GENÇ SPORCULARA KÖK SÖKTÜREN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR’UN BAŞARILI MARATONCUSU AHMET BAYRAM, RUNATOLİA ULUSLARARASI ANTALYA MARATONUNDA DA FARKINI BİR KEZ DAHA KOYDU. ÇOK SAYIDA SPORCUYU GERİDE BIRAKAN BAYRAM, GENEL KLASM

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Ahmet Bayram gençlere kök söktürdü
İlerleyen yaşına rağmen genç sporculara kök söktüren Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılı maratoncusu Ahmet Bayram, Runatolia Uluslararası Antalya Maratonunda da farkını bir kez daha koydu. Çok sayıda sporcuyu geride bırakan Bayram, genel klasmanda 4’üncü sırada yer alırken yaş kategorisinde de 2’nci olmayı başardı.
Ülkemizin en önemli spor festivallerinden biri olan Runatolia Uluslararası Antalya Maratonu 5 Mart Pazar günü gerçekleşti. Maratonda Manisa Büyükşehir Belediyespor adına yarışan Ahmet Bayram, başarılı performansıyla genç sporculara adeta kök söktürdü. Çok sayıda sporcuyu geride bırakan Bayram, genel klasmanda 4’üncü olurken yaş kategorisinde 2’ncilik kürsüsüne çıkmayı başardı. Sporcularının elde etiği başarılarla gurur duyduklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediyespor Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Memiş, "Madalya avcısı sporcumuz, katıldığı her yarıştan dereceyle dönerek bizleri gururlandırıyor. Yeşil-beyazlı sporcumuz Antalya’da düzenlenen maratonda da farkını bir kez daha ortaya koydu. Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü altında Ahmet Bayram’ın daha nice başarılara imza atacağını düşünüyorum." dedi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler