Görüş Bildir

Gülcan Altan Alternatif Sahne’de müzik ziyafeti verdi

Anasayfa » yerel »
2017-03-24 18:03:46 Tarihinde eklendi

TEKİRDAĞ’IN SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ AHMET ERENSOY GENÇLİK MERKEZİ, ALTERNATİF SAHNE ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA GÜLCAN ALTAN’I SÜLEYMANPAŞALI MÜZİKSEVERLER İLE BULUŞTURDU.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Gülcan Altan Alternatif Sahne’de müzik ziyafeti verdi
Tekirdağ’ın Süleymanpaşa Belediyesi Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi, Alternatif Sahne etkinlikleri kapsamında Gülcan Altan’ı Süleymanpaşalı müzikseverler ile buluşturdu.
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın eşi Belgin Eşkinat ile katıldığı geceye özellikle öğrenciler yoğun ilgi gösterirken Gülcan Altan yaklaşık 2 saat süren konserinde dinleyicilere adeta müzik ziyafeti verdi.
Dünyanın birçok yerinde konserler veren, kendi şarkılarının yanı sıra birçok dilde şarkılar söyleyen Gülcan Altan, Gülümser, Anlat ve Bir Ömür Bize Yeter isimli üç solo albümünün yanı sıra Türk ve dünya müziğinde ses getiren eserleri Süleymanpaşalılar için seslendirdi.
Gecenin sonunda Gülcan Altan alkışlar eşliğinde sahneden inerken, Alternatif Sahne etkinliklerinin 28 Mart Salı günü İmge Mıngıroğlu ve 30 Mart Perşembe günü Ozan Erkan konserleri ile devam edeceği belirtildi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri