Görüş Bildir

Yaşlıların sergisi, Metro Sanat Galerisi’nde

Anasayfa » yerel »
2017-03-20 17:50:19 Tarihinde eklendi

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN “YAŞLILAR HAFTASI” KUTLAMALARI PROGRAMI KAPSAMINDA DÜZENLEDİĞİ “YAŞLILAR HAFTASI RESİM SERGİSİ”, KIZILAY METRO SANAT GALERİSİNDE AÇILDI.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Yaşlıların sergisi, Metro Sanat Galerisi’nde
Ankara Büyükşehir Belediyesinin “Yaşlılar Haftası” kutlamaları programı kapsamında düzenlediği “Yaşlılar Haftası Resim Sergisi”, Kızılay Metro Sanat Galerisi’nde açıldı.
Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ve Planet Aile Yaşam Merkezi üyelerinin eserlerinin yer aldığı resim sergisi, 24 Mart Cuma gününe kadar açık kalacak. Serginin açılışına, Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Adnan Şeker, Bilgi İşlem Daire Başkanı Hasan Hüseyin İleri ile aile yaşam merkezi üyeleri ve davetliler katıldı.
Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Şeker, açılışta yaptığı konuşmada, Yaşlılar Haftası’nı her yıl olduğu gibi bu yıl da yine coşkuyla kutladıklarını söyledi. Şeker, Planet Aile Yaşam Merkezi’nde resim kurslarına katılan yaşlı üyelerin çok güzel ve başarılı eserlere imza attıklarını belirterek, bu eserleri Başkentlilerle buluşturmaktan mutlu olduklarını dile getirdi.
Sergide, yaşlı üyelerin 100’e yakın eseri yer alıyor.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri