Görüş Bildir

Belediye personeli çocuklarıyla daha iyi iletişim kuracak

Anasayfa » yerel »
2017-04-03 13:34:50 Tarihinde eklendi

NİLÜFER BELEDİYESİ, KURUMDA ÇALIŞAN BABALARIN ÇOCUKLARIYLA SAĞLIKLI İLETİŞİM KURMALARI İÇİN ANNE ÇOCUK EĞİTİM VAKFI İLE BİRLİKTE “BABA DESTEK PROGRAMI” EĞİTİMLERİNE BAŞLADI.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Belediye personeli çocuklarıyla daha iyi iletişim kuracak
Nilüfer Belediyesi, kurumda çalışan babaların çocuklarıyla sağlıklı iletişim kurmaları için Anne Çocuk Eğitim Vakfı ile birlikte “Baba Destek Programı” eğitimlerine başladı.
Nilüfer Belediyesi, kurum personeline yönelik eğitimlerini sürdürüyor. Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) ile başlatılan Baba Destek Programı kapsamında, belediyede çalışan babaların çocuklarıyla sağlıklı iletişim kurmaları hedefleniyor. Babalara destek verilerek, demokratik bir aile ortamının yaratılması ve bu sayede çocukların var olan kapasitelerini en üst seviyeye taşımaları hedefliyor. Eğitim programında, babalarda davranış değişiklikleri oluşturularak çocukların gelişimlerinin daha iyi olması sağlanacak.
Nilüfer Belediyesi ve AÇEV birlikteliğinde düzenlenen Baba Destek Programı eğitimleri 10 hafta boyunca devam edecek. Eğitim boyunca babalara çocuklarının gelişim süreci aktarılacak.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri