Görüş Bildir

Forum Kayseri’de hediye yağmuru başlıyor!

Anasayfa » yerel »
2017-04-21 15:29:02 Tarihinde eklendi

21-23 NİSAN TARİHLERİ ARASINDA FORUM KAYSERİ'DE AYNI GÜN İÇERİSİNDE 200 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞ YAPAN ZİYARETÇİLER, PLİNKO'NUN ŞANSLI DİSKLERİYLE TELEVİZYONDAN ÇAMAŞIR MAKİNESİNE, DİZÜSTÜ BİLGİSAYARDAN AKILLI TELEFONA PEK ÇOK SÜRPRİZ HEDİYEYİ ANINDA KA

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Forum Kayseri’de hediye yağmuru başlıyor!
21-23 Nisan tarihleri arasında Forum Kayseri’de aynı gün içerisinde 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, Plinko’nun şanslı diskleriyle televizyondan çamaşır makinesine, dizüstü bilgisayardan akıllı telefona pek çok sürpriz hediyeyi anında kazanma şansını yakalayacak.
Alışverişleri her zaman farklı, keyifli ve kazançlı hale getiren Forum Kayseri, sürekli düzenlediği kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor.
21 Nisan Cuma günü başlayacak ve 23 Nisan Pazar gününe kadar devam edecek kampanya kapsamında ziyaretçilerin, Forum Kayseri içerisindeki herhangi bir mağazadan 200TL ve üzeri alışveriş yapmaları yeterli olacak. Alışveriş fişlerini kampanya kayıt noktasına ibraz eden ziyaretçiler, etkinlik alanında atacakları disklerle isabet ettirdikleri kutulardaki toplam puana göre pek çok hediyeden birini anında kazanma şansı yakalayacak.
Forum Kayseri’nin alışverişleri hem keyifli hem de kazançlı hale getirecek bu kampanyasına tüm Kayseriler davetli.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri