Görüş Bildir

Miraç Kandili’nde Kırtık Mezarlığına ring seferi

Anasayfa » yerel »
2017-04-21 14:04:50 Tarihinde eklendi

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMADA PAZAR GÜNÜ İDRAK EDİLECEK OLAN MİRAÇ KANDİLİ DOLAYISIYLA HER HAFTA CUMA GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLEN KIRTIK MEZARLIĞI RİNG SEFERLERİNİN PAZAR GÜNÜ DE GERÇEKLEŞTİRECEĞİ BİLDİRİLDİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Miraç Kandili’nde Kırtık Mezarlığına ring seferi
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada pazar günü idrak edilecek olan Miraç Kandili dolayısıyla her hafta cuma günü gerçekleştirilen Kırtık Mezarlığı ring seferlerinin pazar günü de gerçekleştireceği bildirildi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi, her cuma Kırtık Mezarlığı’nda vefat eden yakınlarını ziyarete gelen vatandaşlar için mezarlık girişinden kabristanın içine kadar otobüs ring seferi gerçekleştiriyor. Manisa Büyükşehir Belediyesinin ring hizmetinin 23 Nisan Pazar günü idrak edilecek olan Miraç Kandili’nde de gerçekleştirileceği bildirildi. Konuyla ilgili Manisa Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, “Miraç Kandili’nde ebediyete intikal etmiş yakınlarını ziyaret etmeye gelecek vatandaşlarımız, her cuma rutin olarak gerçekleştirdiğimiz ring seferimizden pazar günü de yararlanabileceklerdir. Ring seferimiz mezarlık girişinden başlayarak, kabristanın iç kısımlarına kadar vatandaşlarımızı taşımaktadır. Bu vesileyle tüm Manisalıların ve milletimizin Miraç Kandili’ni tebrik ederiz” denildi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri