Görüş Bildir

Aç kalan sokak köpekleri kafesteki tavşanları parçaladı

Anasayfa » genel »
2017-05-19 11:14:06 Tarihinde eklendi

ZONGULDAK'IN EREĞLİ İLÇESİ DİKMEN İLKOKULUNDA ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLER TARAFINDAN BESLENEN TAVŞANLAR SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRISINA UĞRAYARAK TELEF OLDU.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Aç kalan sokak köpekleri kafesteki tavşanları parçaladı
Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Dikmen İlkokulunda öğretmen ve öğrenciler tarafından beslenen tavşanlar sokak köpeklerinin saldırısına uğrayarak telef oldu. Köpeklerin tavşanların kafesini parçalama anları okulun güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
Edinilen bilgiye göre Sarıkorkmaz Mahallesi Abalı Sokak üzerinde bulunan Dikmen İlkokulu bahçesinde öğretmen ve öğrenciler tarafından beslenen tavşanlar telef edildi. Sabah okula geldiklerinde tavşanların parçalanıp öldüğünü gören öğretmen ve öğrenciler büyük bir şaşkınlık yaşadı. Okul yöneticileri tavşanların saldırıya uğrayarak öldürülmesi üzerine durumu polise bildirdi. Okula gelen Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı asayiş önleyici hizmet polisleri okulun güvenlik kameralarını incelediğinde sokak köpeklerinin kafesi parçalayıp tavşanlara saldırdı.
Ölen tavşanlar okulun görevlileri tarafından ayrı bir yere alınırken, yavru tavşanlar ise karton kutulara konularak öğrencilere bakmaları için teslim edildi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri