Görüş Bildir

Ukraynalı güzel model Yanok, Alanya’ya hayran kaldı

Anasayfa » magazin »
2017-05-15 15:09:56 Tarihinde eklendi

UKRAYNA ASILLI ÜNLÜ MODEL, SEYAHAT VE MODA BLOGGERI KATY YANOK, DALGA SÖRFÜ YAPMAK İÇİN GELDİĞİ ALANYA’YA HAYRAN KALDI. LOS ANGELES VE MOSKOVA’DA YAŞAYAN GÜZEL MODEL DALGA SÖRFÜ DENEYİMİ YAŞAMAK İÇİN GELDİĞİ ALANYA’NIN FARKLI GÜZELLİKLERİNİ TAKİPÇİLE

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Ukraynalı güzel model Yanok, Alanya’ya hayran kaldı
Ukrayna asıllı ünlü model, seyahat ve moda bloggerı Katy Yanok, dalga sörfü yapmak için geldiği Alanya’ya hayran kaldı. Los Angeles ve Moskova’da yaşayan güzel model dalga sörfü deneyimi yaşamak için geldiği Alanya’nın farklı güzelliklerini takipçileriyle paylaştı. Paris, Londra, Moskova, Nice, Los Angeles gibi dünyanın farklı şehirlerinden paylaşımlar bulunan Katy Yanok Alanya’ya da geniş yer verdi.
İlk olarak geçen yıl Alanya Sörf Takımı eğitmenlerinden Barış Dülgarla iletişime geçip dalga sörfü dersi alan ünlü model ve blogger daha sonra birkaç kez daha ders alıp dalga sörfü yapmaya başladı. Katy Yanok’un ailesi de Alanya’dan ev aldı. Sörf eğitmeni Barış Dülgar, Katy’nin sörf konusunda oldukça yetenekli olduğunu belirterek, “İnternet üzerinden bizimle irtibata geçen ünlü modele Alanya’nın bu spor için gayet uygun olduğu konusunda bilgilendirip ders verdik. Kış aylarında bile suya girip sörf yapmanın mümkün olduğunu görünce bu deneyimi tekrar tekrar yaşamak için Alanya’ya geldi” dedi.
Ünlü blogger ve modelin instagram hesabını dünyanın çok farklı yerlerinden 65 bin kişi takip ediyor.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri