Görüş Bildir

İletişim camiasının kalbi 4-5 Mayıs’ta Aydın’da atacak

Anasayfa » yerel »
2017-05-02 09:32:23 Tarihinde eklendi

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ, 4-5 MAYIS TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN 25. İLETİŞİM FAKÜLTESİ DEKANLARI YÜRÜTME KURULU TOPLANTILARINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
İletişim camiasının kalbi 4-5 Mayıs’ta Aydın’da atacak
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, 4-5 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek olan 25. İletişim Fakültesi Dekanları Yürütme Kurulu toplantılarına ev sahipliği yapacak.
Her yıl iletişim fakültelerinin iletişim fakültesi eğitimi alan öğrencilerin ve iletişimle ilgili sektör sorunlarının en üst düzeyde gündeme alınarak tartışıldığı platform olan İletişim Fakültesi Dekanları Yürütme Kurulu (İLDEK) toplantılarının 25.’si bu yıl Adnan Menderes Üniversitesi İletişim Fakültesi ev sahipliğinde 4-5 Mayıs 2017 tarihlerinde Aydın’da gerçekleştirilecek.
Toplantıya şu ana kadar 40’ı aşkın üniversite, iletişim fakültesi dekanı düzeyinde katılım gösterdi. Radyo-Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Radyo-Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği (RATEM), Televizyon İzleme Araştırmaları A.Ş (TİAK) ve Kurumsal İletişim Derneği (KİD) gibi sektörün en önemli kuruluşları da bu önemli toplantıya katılacak.
4 Mayıs Perşembe günü saat 11.00’de Adnan Menderes Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezinde başlayacak olan toplantı, ilk gün oturumlarının ardından ADÜ Didim Sosyal Tesislerinde devam edecek ve 5 Mayıs Cuma günü saat 18.00’de sona erecek.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri